Witamy na stronie Gegza

Gegza Consulting jest grupą ekspertów, managerów doradzających podmiotom krajowym i zagranicznym w kluczowych procesach transformacji i wdrażania, które mają na celu poprawę wskaźników rentowności, rozwoju produktów, technologii, rozwoju kadry pracowniczej, podniesienia wskaźników zadowolenia klientów oraz wielu innych.

Dzięki gruntownej wiedzy dotyczącej obszarów działalności firmowej sprawnie wspieramy kadrę zarządzającą w podejmowaniu decyzji strategicznych oraz menadżerów średniego szczebla w przeprowadzaniu zmian wewnątrz, oraz między departamentowych.

Prowadząc projekty dla naszych klientów, pracujemy na podstawie uznanych na świecie standardów, takich jak: Agile, Waterfall, PRINCE2, Six Sigma co gwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas prowadzonych prac transformacyjnych lub wdrożeniowych w środowisku klienta. Dodatkowym atutem Gegza Consulting jest doradztwo prawne dla klienta, realizowane na każdym etapie prowadzonych działań w firmie klienta. Stanowi to szczególnie benefit w sytuacjach, gdy modelowany obszar biznesowy ma wpływ na klienta zewnętrznego.

SZUKASZ DO NAS KONTAKTU?